ÖRTÜLÜ FAŞİZMDEN AÇIK İSLAMİ FAŞİZME : NAM-I DİĞER “ILIMLI İSLAM” REJİMİNE Mİ ??

ortulu_fasizmden_acik_islami_fasizme_24.09.08

ÖRTÜLÜ FAŞİZMDEN AÇIK İSLAMİ FAŞİZME : NAM-I DİĞER “ILIMLI İSLAM” REJİMİNE Mİ ??” hakkında 2 yorum

 1. Ahmet SALTIK Yazar

  Dostlar,

  4 yıl önce yazdığımız bir makaleyi, ne yazık ki hâlâ güncelliğini koruyor olması bakımından bir kez daha paylaşmak istedik. Türkiye, bir an önce aynaya bakarak son 4-5 yıldır yapageldiği pervasız hukuk çiğnemlerini (ihlallerini) bitirmeli. İnsan hakları yalnız Türkiye’de değil, insanlık tarihinde hemen başka hiçbir ülkede son yıllarda bizde olduğu ölçüde çiğnenmedi. İktidar partisi, vakit geç olmadan uygun bir yöntemle özeleştiri vererek bu zulmü bitirmeli.

  Başbakan RT Erdoğan, BOP Eşbaşkanlığını derhal ve koşulsuz bırakmalı,

  Geç kalan adalet adalet sayılmaz. 5 yılı bulan-aşan tutukluluk sürelerini hukuk içinde sayma olanağı yoktur. Filli cezadır bu açıklıkla. İnsanlar onurlarına yediremeyip intihar etmektedirler. “İçeride” ölmek üzere olan yaşları ileri kronik tutuklular vardır. Bu davalar yakın gelecekte AİHM’nden ülkemiz aleyhine dönecektir; bunda kuşku yoktur.

  Adaletsizlik kuşku yok mazlumları kahreder; fakat yalnızca
  kurbanlarını mı? Ya cellatlarını, ille de cellatlarını??

  Sevgi ve saygı ile. 24.5.12

  Dr. Ahmet SALTIK
  http://www.ahmetsaltik.net

  Cevapla
 2. savaş arpa

  izmirliler gavur hopalılar eşkıya ögrenciler beyinsiz işçiler provakatör bakallar gereksiz eczacılar sahtekar doktorlar ortaçagda yaşayan tüccar aleviler ehli sünnet dışı sapık mezhep referandumda hayır diyenler darbeci şehitlere kelle türbansız kadın perdesiz ev dekolteli ise tecavüzü hak ediyor.. sayın hocam daha ne denebilir.sizin gibi birkaç akademisyen gazeteci ve ülkesini seven bizler herkes üstüne düşeni yapmalı.düşünüyorumda atatürk olmasaydı fransızlar almanlar ingilizler bu ülkeyi teslim alsalardı dahamı iyi olacaktı.amerikalıları yıllar önce izmirde denize döken ülkenin bagımsızlıgı için daragacına giden gençler niye mücadele verdi.ülke için bagımsızlık için.şimdi cebimiz dolsun itibarımız olsun varsın ülkede amerika alman ingiliz olsun.diyen insanlar var.yaşasın tam bagımsız türkiye.ruhan yakut

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir