ŞİMDİ YANDIN SOYLU!

Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

CB Erdoğan ömrü hayatında iki satır yazı yazmamış, yeterince okumamış biridir. Gerek konuşmalarından, gerekse tavırlarından net olarak anlaşılır bu durum. Fakat CB Erdoğan ve konuşmalarını yazanlar, her araya bir dörtlük yerleştirmeye bayılırlar! Son Grup toplantısında da, bir dörtlük okudu;

Beden ölür, çürür, cana bakın siz
Kim kiminle yürür, ona bakın siz,
Bırakın dönsün dolaplar
Haktan, hakikatten yana bakın siz!

Haydi o zaman hakikate beraberce bakalım; AKP’yi 4 kişi kurdu, Erdoğan-Gül-Şener-Arınç. Erdoğan, bunlar benim kader arkadaşlarım dedi ve hepsinin yanında duracağını söyledi! Erdoğan, kurucu 3 arkadaşını “yanlarında durarak” terk etti!

Erdoğan 11 yıl, CIA elemanı FETÖ ile devleti birlikte yönetti. FETÖ’yu “Gök ne verdi de, yer kabul etmedi” diyerek ulu bir kişi imiş gibi yüceltti. Ne zaman ki paylaşımda anlaşamayınca, kavga başladı. FETÖ, Haşhaşin-Katil-Hırsız-Vatan Haini ilan edildi. Ortağı Erdoğan, devletin tepesine çıktı!

Erdoğan, “Çözüm Süreci” dediği ihanet sürecinde “Mandela” rolüne soyunup Nobel Ödülü kazanmak istedi. PKK Lideri Apo’yu Türk Devletinin muhatabı haline getirdi. Habur rezaletini yaşattı. Valilere, “PKK’lı katillere dokunmayın” emrini vererek, şehirlerimizde hendek açma, tünel kazma, kendi mahkemelerini kurma, yol keser, haraç alır, şehitlik (!) açar hale getirdi ve çok sayıda can kaybına sebep oldu! Sonunda Erdoğan, ayakları altına aldığını söylediği milliyetçiliğe sarıldı.

Reza Zarrab denen İranlı dolandırıcı, Erdoğan’ın Bakanlarını dolar-avro manyağı yaptı. Devlet Bankası suça itildi. Bankanın bağlı olduğu Babacan ve Erdoğan bu olayları nedense göremediler! Zencani’nin “Reza Zarrab eliyle

 • Türkiye’de 8,5 milyar Dolar rüşvet dağıttım”

dediği paranın 500 milyon dolarının Bakanlara gittiği, 8 milyar Doların ise nereye gittiği bulunamadı! Rüşvetçi dolandırıcı Zarrab, haram para ile satın alınmış Aile televizyonuna çıkartıldı. Vatansever, Hayırsever (!), Cari açığımızın %15’ini kapatan kahraman ilan edildi. Karun Numan bu dolandırıcıya plaket verdi. Reza, FETÖ gibi ABD’ye sığındı. ABD’nin dostları arasına yazıldı. Erdoğan ise, rüşvetçi Bakanlarını hapisten çıkarttı, çöp torbası gibi kapının önüne koydu ve BOP Eşbaşkanlığı görevine devam etti, hala da ediyor!

AKP-FETÖ-CIA organizasyonu ile, Deniz Baykal ve MHP Genel Başkan Yardımcılarının kasetleri yayınlandı. Baykal görevini bıraktı, hastalandı. MHP’liler görevlerinden istifa etti. Bu yapılan özel hayata saldırıdır diyenlere Erdoğan şöyle bağırdı; “Ne özeli yahu, genel bunlar genel…” Erdoğan yükselmeye devam etti. Daha da yükseğe çıksın diye MHP Genel Başkanı kumpasa uğrayan arkadaşlarını unutarak, Erdoğan’ı omuzlarına aldı!

Anladığımız kadarıyla, Yunan Gazetelerine düşmüş bir skandalın gerçeği de yakında açıklanacak. O zaman Türk Milleti, “Ne özeli yahu, genel bu genel” diyebilecek mi?

Anladın mı Soylu Süleyman? Çok yakında seni de kapının önüne koyup, Peker-Çakıcı-Sarallar önüne bırakacaklar! İnsanın ederi, kendine verdiği değer kadardır Süleyman! Çok kısa bir zaman önce ağır hakaret ettiğin en aşağılık cürümlerle suçladığın kişiler şimdi seni yapayalnız bırakacaklar. Ama endişelenme! DOĞRU Parti seni Türk Yargısına emanet edip, yalnızlığına “Medrese-i Yusufiye’de son verecektir!

Değerli Okurlar;

Bugün izledikleriniz, hayretler içinde dinlediğiniz olayları ve AKP gerçeklerini yıllardır Türk Kamuoyuna anlatmaya çalıştım. Bırakın inandırmayı, en yakın dostlarım bile “Yahu Serdaroğlu, sen de çok ağır yazıyorsun. Bak mahkemelerde sürünüyorsun. Yazma artık, bak bizler para kazanıyoruz, istikrar var, dur artık” diye akıl vermeye kalktılar.

 • Yıllardır AKP’nin bir organize suç örgütü gibi çalıştığını yazdım, kimse inanmadı.

Alın şimdi o istikrarı, kazanın bakalım paraları, kazanabiliyorsanız! Ağrıma giden şey bize inanmayanların, öldürdüğü kişilerin sayısını dahi bilmediğini kendi söyleyen bir suç makinasına itibar edilmesidir. Bugün, çok insanın bildikleri tekrar ediliyor. Biz DOĞRU Partiyi kurarken, boşuna “Bu partiye Çiller-Ağar-Soylu gibiler asla giremez” demedik. Şimdi başta muhalefet partileri ve halkımız, dizi seyreder gibi ne kadar çürüdüğümüzü seyrediyor.

Çare gösteren var mı? “Ben bu soysuz düzeni bitiririm. Devri sabık yaratıp, hesap sorarım” diyen var mı? Sadece DOĞRU Parti var. AKP’liler bu rezilliklerden, kasetlerden utanmaz.

 • CB Erdoğan, parti liderlerini açıkça tehdit etmekten utanmıyor, utanmaz!

Nasıl ki adi bir hırsız çalmaktan utanmazsa, AKP’liler de yolsuzluklarının ortaya çıkmasından utanmaz. Olaylar konuşulur, sonra unutulur gider. Ne gibi? 17/25 gibi. 17/25 Aralık’ta, duvar saatini 17’yi 25 geçe durduran çakma milliyetçilerin koşarak saraya gittiklerinin unutulduğu gibi. Ah Püskevitçi ah!

Sözün özü şudur :
Biz, bu suç örgütünün köküne hukuk yoluyla kibrit suyu dökeceğiz. Kimse destek vermese bile, bunu başaracağız. Biraz zaman alacak. Destek verin, katılın Kuvayı Milliyeci vatanseverlerin arasına, daha çabuk gönderelim, bu seccademize dadanmış şeytanları…

27 Mayıs 1960!
61 yıl önce rahmetli babamızı götürmüşlerdi, 6 yıl sonra kavuşmuştuk. El verin, tüm anti-demokratik uygulamaları, bölünmüşlüğü, fakirliği berberce, kadınlarınız ve gençlerimizle ortadan kaldıralım. Birlikte Atamızın huzuruna başımız dik gidelim. Takdir sizindir.

DOĞRU Partililer olarak; Sadece Allah’a kulluk etmeye, Kalu Belâ’da ikrarımız var. Üç günlük ömür için bu dünyada, kula kulluk etmemek kararımız var.

Ne Mutlu Türküm Diyene ve Sözünden Dönmeyenlere…
(Kalu Belâ =  Kıyamet gününde ruhların Allah ile buluştukları an)

Sağlık ve başarı dileklerimle, 27 Mayıs 2021

ŞİMDİ YANDIN SOYLU!” hakkında 2 yorum

 1. emin

  İhtiyar değil genç…..ikinci bir19 Mayıs gerekiyor.yürekli konuşmalarınız bizlere ümit veriyor.teşekkürler.

  Cevapla
 2. Hüseyin Kaya

  Rıfat serdaroğlu çok doğru analiz etmiş kutluyorum. Türkiye kamu kurumlarını hortumlanan sorumlulardan son kuruşuna kadar hesabı sorulmalıdır.

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir