Koronavirüs aşısı üzerine ….

Koronavirüs aşısı üzerine ….

Oraj POYRAZ
Korona aşısı ile vücuda nanorobot enjekte edilebilir mi?

1) Henüz nano robot yoktur.
Olan şeyler mikro elektro optik makinalardır.
Nano ölçeği tek atomdan birkaç yüz atoma ulaşan boyutları anlatır.
Günümüzün modern mikro işlemcileri bile adı üstünde mikro boyuttadır.
Bunlar elbette zeka sahibi cihazlar değil. Tek tek çarklar, kaldıraçlar, elektrik motorları falan olsa bile mikro makinaların yine de toplam büyüklüğü mikron boyutlarını çok aşar.

Tek bir doz aşıyla yüzlerce mikro robot enjekte etme imkanı bu yüzden yoktur.
Aslında tek bir mikro robot bile enjekte edemezsiniz. Olsa olsa pirinç boyutlarında tek ve çok basit bir mikroçip enjekte edebilirsiniz. Mağazalardaki hırsızlık önlemi çipler gibi. Bu da zaten ayağa düşmüş bir iştir. Avrupa pek çok şirket kimlik teyidi (AS: doğrulaması) için bunu gönüllü olan personeline uyguluyor.

2) Nano ya da mikro antenler yoktur.
GSM şebekesine bağlanabilmek için gereken asgari anten boyu yine de santimetriktir.
Cep telefonlarımızın pilini parçalarsak orada baskılı devre olarak bir fraktal devre göreceksiniz. Bu anten devresi fraktaldır. İşte ondan daha küçük antenler ile GSM şebekesine ulaşamazsınız.

3) Kişisel verileriniz ise zaten toplanıyor.
Hem hükumet kurumları, hem veri madenciliği ve birleştirmesi  yapan küresel bilişim şirketleri bunu rahatça bunu yapıyor. Bu çok kolay, verimli bir yöntemdir.
Farkına bile varmıyorsunuz.

4) Kısırlaştırma aşıları ise zaten vardır.
Bill Gates’in meşhur konuşmasında bahsettiği aşı budur. Pek çok kadında kocalarının spermlerine karşı antisperm antikor oluşum bir kısırlık sebebidir. Bu durumdan esinlenerek, üreticiler antisperm antikor üreten aşılar yapmaya çabalamıştır. Bu aşılar yeteri kadar güvenilir bir kısırlaştırma aracı olmadığından ticari ürünler olarak piyasaya sürülmemiştir.
Çünkü bu aşılara güvenerek kendini kısırlaştıran gönüllülerde istem dışı hamilelikler yaşanmıştır. Aynı konferansta kısırlaştırma aşılarından başka, doğum kontrol yöntemlerinden de bahsedilmiştir.

Ülkemizde ve pek çok ülkede ise gönüllü olan kadınların tüplerinin bağlanması, erkeklerin ise vazektomi yoluyla kısırlaştırılması yasaldır.
Ve bu yöntem bir doğum kontrol yöntemi olarak uygulanmaktadır.

5) Dünya nüfusun artışı, ağırlaşan ekolojik sorunlar sürdürülemez bir durumdur.

Seçenekler bellidir. Ya insanlık nüfusu eğitimler, toplumsal kampanyalar yoluyla gönüllü olarak sürdürülebilir seviyeye indirilecektir. Ki Bill Gates bu yolu tercih etmiştir. Ya da her şey doğal şekilde gidişine bırakalacak, insanlık küresel bir açlık, kıtlık, kaynakların tükenmesi sorunu ile yüz yüze gelecektir. Bu durumda insanlığın başına gelecek olanlar kıyamet filmlerindekine benzer olacaktır.

6) Aşılar, ilaçlar ve ülkede olan her şey Türkiye Cumhuriyeti hükümeti, Yüce Galaksi Başkanımız, Sağlık Bakanlığı ve onun emrinde çalışan yüzbinlerce hekim ve sağlık çalışanının kontrolü (AS: denetimi) altındadır. Ülkede sağlık adına üretilen, her mal, hizmet ruhsatlandırılır. Her tanı ve tedavi aracı ruhsatlandırır. Başıboş bir şey yoktur. Tek tek şahıslardan şüphe edebilirsiniz. Ancak, kurumsal anlamda adına devlet dediğimiz bütünden şüphe etmemelisiniz.

7) T.C. dışında bütün uygar devletler, halklar, hükümetler ve onların denetim kuruluşlarının tarihin en büyük bir ihanetine suç ortaklığı yaptığını düşünmek ise dört dörtlük bir paranoid hezeyandır. Ülke çapında giderek yaygınlaşan aşı, ilaç, teknoloji, endüstri ve devlet düşmanlığı ve şüphelerinin makul bir açıklaması yoktur.

8) BM ve onun teşkilatları yeni dünyanın ihtiyaçların her zaman cevap veremeyebilir.
DSÖ ve diğer BM kurumları sizce yetersiz olabilir. Ancak bunların da bütün dünya hükümetleriyle birlikte küresel bir ihanete yardım ve yataklık ettiğini düşünmek de bir paranoyadır.

9) Mevcut Korona ilaçlarından birkaçı aslında bundan on yıl katar önce Kongo’da görülen Ebola virüs salgını için yine Bill Gates ve ekibince yapılan araştırmalardan elde edilmiştir.
Günümüzde yetersiz sayılan ve elimizdeki birkaç ilaç bu çabaların ürünüdür. Türk halkının ve dünya halklarının aslında bu çabalardan dolayı Bill Gates’e müteşekkir olması gerekirdi.

10) Aşı olmak ve ilaç kullanmak zorunlu değildir.
Lütfen ilaç kullanmayacak olanlar beyhude (AS: boşuna) ilaç almasınlar. Çünkü bu ilaçlar, özellikle de Flavipar (AS: Favipiravir) pahalı ve zorlukla temin edilen bir ilaçtır.
Kullanmayacaksınız almayın. Gerçek ihtiyaç sahipleri alsın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir