TELE1 PROGRAMI : KORONAVİRÜS SALGINI İLE NASIL BAŞETMELİ?

TELE1 PROGRAMIMIZ :

KORONAVİRÜS SALGINI İLE NASIL BAŞETMELİ?

5 Nisan 2020 Pazar, saat 12:00 – 14:00

Sn. Mustafa Balbay‘ın “ANKARA RÜZGARI“programındayız

Bilgi ve ilginize sunarız.. Sevgi ve saygı ile.

Dr. Ahmet SALTIK

TELE1 PROGRAMI : KORONAVİRÜS SALGINI İLE NASIL BAŞETMELİ?” hakkında 13 yorum

 1. Muharrem Erdoğan

  Değerli bir Bilim İnsanı olmanın yanısıra, “Düşün İnsanı” olarak da, cesaretle düşüncelerinizi paylaşmanız hertürlü takdirin üzerindedir.
  “İdarei maslahatçılardan gerçek inkılapçı olmaz” M. Kemal Atatürk
  İçten Saygılar.

  Cevapla
 2. Mehmet Aksakal

  Hocam, siz Elazığ’a görev yaptığınız tarihlerde ben de Akbank Elazığ Şubesi müdürü olarak çalışıyordum. Sizi yakinen tanıyorum. Bugün TELE 1tv.deki programdaki konuşmanız bir bilim adamı ve aydın sorumluluğu yönünden beni çok gururlandırdı. Duygu ve düşüncelerime tercüman oldunuz. Bu konuşmalarınız bize geleceğe ilişkin umut ve güç verdi.
  Ayrıca ekonomik konulardaki tespitleriniz de çok isabetli.
  Bir bilim adamı olarak gösterdiğiniz cesaret dolayısıyla sizi tekrar kutlar, benim gibi milyonlarca insanın desteğinin arkanızda olduğunu belirtmek isterim.
  Saygı ve Selamlarimla.

  Cevapla
 3. Hüseyin Yalçınkaya

  Hocam tele 1 Tv de Gazeteci Mustafa Balbay’ın programında virus salgını konusunda vermiş olduğunuz çok değerli bilgi ve yorumlarınız için çok teşekkür ediyoruz. Virüs konusunun yanı sıra Ülkemizin içinde bulunduğu koşulları bir bilim insanı erdemi ile tarafsızca açık, şeffaf ve net bir şekilde değerlindermeniz için de ayrıca gönül dolusu teşekkür ediyorum. Sizi izleyince bir defa daha her karanlığın sonunda olduğu gibi aydınlığa çıkacağımıza umudum arttı. İyi ki varsınız. En derin saygılarımla

  Cevapla
 4. tufgut

  hocam.burun.sipreyine.20.damla.limon.bir.ukdarda.su.karistirip.burundan.cekiyorum..rahat.nefes.aliyoru.cornaya.faydasi.olurmu.

  Cevapla
 5. Yalçın Alganer

  Sayın Ahmet Saltık Hocam; tv programınızın tamamını izledim. Çok etkilendim. Ama aynı zamanda da kaybettiğimiz zaman ve imkanlara üzüldüm.
  Çok faydalı, önemli, kıymetli açıklamalar, bilgilendirmeler, değerlendirmeler ve yorumlar yaptınız, son derece yapıcı, gerçekçi ve eğitici, yol gösterici önerilerde bulundunuz. Muktedirlerin sizden yararlanmamış olması dahi, politik seçenek ve davranışların ne kadar art niyetli olduğunu göstermektedir.
  Ama sizi tanıdığıma memnun oldum, bu karanlık ve zor günleri atlatıp, bir gün ülke olarak aydınlıklara çıkacağımız ümidini taşımaya devam etmeme yardımcı oldunuz. Sağlıklar dilerim.
  Yalçın Alganer

  Cevapla
 6. Semra Somersan

  Son derece önemli bilgilerin verildi çok değerli bir söyleşi idi. Hocanın siyaseti yönetenlere bu bağlamda yaptığı eleştiriler de biz sıradan insanlar için çok önemli idi; umarım kimseye zarar vermeden gerektiği yerlere ulaşır.

  Cevapla
 7. Mustafa Demircioglu

  Saygıyla selamlıyorum, affınıza sığınarak naçizane önerim, kendinizi bu kadar yormayın, ışığınız hiç sönmesin, Atamızın kendini emanet ettiği ailenin bilge ve önder insanı Ahmet SALTIK Hoca’m.

  Cevapla
   1. Mustafa Demircioglu

    Saygıdeğer Ahmet Hoca’m, affınıza sığınarak size naçizane önerime neden olan olay, Cuma akşamı geç vakitlere dek stüdyoda süren televizyon programı ardından, evinizden de bir başka programa katılıma davet edilmenizi, size karşı yapılan bir haksızlık olarak değerlendirmem idi. Akıcı bir dille aktardığınız, çok boyutlu irdelemelerinize ve acil somut çözüm önerilerinize Türkiye muhtaç, bugün de, yarın da. Büyük önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ten aldığınız güç ile ışığınızın, karanlıklar içindeki Türkiye için büyük bir cesaret ve umut kaynağı olduğunu belirtir, pek çok teşekkür ederim.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir