HALK TV KONUŞMAMIZ – 7 EYLÜL 2021

Dostlar,

7 Eylül 2021 günü akşam 17:30 dolayında, HALK TV’den Sn. Fatih Ertürk’ün daha önce programlanmamış bir çağrısı ile yayına katıldık. İYİ Parti Bursa Milletvekili Sn. Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu (Ekonomist) yayın konuğu idi ve bir araştırmaya dayalı olarak beslenme sorununu aktarmakta idi.. Bodurluk..

Sn. Ertürk konuya ilişkin sorularını yöneltti ve katkımızı istedi.. Yaklaşık 8,5 dk. dolayında bir bölüm aşağıdaki erişke (link) tıklanarak izlenebilir.

Sevgi ve saygı ile. 08 Eylül 2021, Datça

Prof. Dr. Ahmet SALTIK MD, MSc, BSc
Atılım Üniv. Tıp Fak. Halk Sağlığı Anabilim Dalı
Sağlık Hukuku Uzmanı, Siyaset Bilimi – Kamu Yönetimi (Mülkiye)
www.ahmetsaltik.net          profsaltik@gmail.com
facebook.com/profsaltik     twitter  @profsaltik

Yayınlayan

Ahmet SALTIK

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr. Ahmet SALTIK’ın özgeçmişi için manşette tıklayınız: CV_Ahmet_SALTIK

“HALK TV KONUŞMAMIZ – 7 EYLÜL 2021” için bir yorum

  1. Olağanüstü GÜNCEL, tamamen SOMUT, derin BİLİMSEL, her sözcüğü MÜKEMMEL bir söyleşi. İnsan ve vatan, bilim ve fen, teknik ve teknoloji, hak ve adalet, ahlak ve fazilet sevdalısı çok değerli ve sevgili hocalarımız Prof.SALTIK’a, Prof. TATLIOĞLU’na ve üstün ve özgün gazeteci ve yazar, yapımcı ve sunucu sevgili Fatih ERTÜRK’e en yürekten tebrikler, derin saygılar, en iyi dilekler, yeni başarılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir