BOP EŞBAŞKANLIĞI GÖREVİNİ ERDOĞAN’a KİM VERDİ?

“BOP Eşbaşkanlığı görevini Başbakan’a Siyonistler mi verdi?”
http://www.ulusalkanal.com.tr/, 17.11.12

Gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Kamalak İsrail-Gazze arasında yaşananlara yönelik hükümete sert konuştu. “Yiğitsen, samimiysen Gazze’ye asker gönder.” dedi.Kamalak’ın konuşmasından öne çıkanlar;

“Tüm milletimize soruyorum: Suriye’nin Türkiye’yi tehdit etme gibi bir durumu var mı? Aylardır sınıra asker yığıyoruz. Yiğitsen, gerçekten samimiysen, ‘one minute’ diyorsan bari 1 tane asker gönder Gazze’ye. Ben varım burada de, onlar benim kardeşim de!”

“BOP EŞBAŞKANLIĞI GÖREVİNİ BAŞBAKAN’A SİYONİSTLER Mİ VERDİ?”

“Eğer bu hükümet İslam birliğini tesis için D8’leri ayağa kaldırsaydı bu tür şeyler olmazdı. Şu an olan Büyük Ortadoğu Projesi’nin tıkır tıkır işlemesidir. BOP ile ilgili olarak 4 hususu biliyoruz, 2 hususu bilmiyoruz. BOP’a göre 22 ülkenin haritası değiştirilecektir, Türkiye’de bunlardan birisidir. Bu ülkelerden çoğunun haritası değiştirilmiştir. Sudan, Irak, Libya gibi… Amaç Büyük İsrail Devleti kurulmasıdır.
Bunun için Türkiye’nin savaşa sokulması lazım. Bilmediğimiz 2 husus da; acaba bu Büyük Ortadoğu Projesi’ni kim hazırlamıştır? Bunu bilmiyoruz; ama tahmin ediyoruz. Hazırlayanlar Yahudilerdir. İkincisi Sayın Başbakan BOP’ un eşbaşkanı olduğuna göre; acaba Sayın Başbakan’a bu görevi kim verdi? TBMM veya yüce milletimiz bu görevi vermediğine göre BOP eşbaşkanlık görevini kim verdi? Perde gerisinde Yahudiler olmasın! Sayın Başbakan farkında olmadan Siyonistlere hizmet ediyor olmasın? Yahudiler neden Başbakan’a cesaret ödülü verdi? Bunları sorgulamamız lazım!
Türkiye Siyonizm’in oyununa gelmeseydi kimsenin burnu kanamadan barış sağlanırdı!”

“SURİYE’DE İÇ DÜZEN BOZULMASAYDI;
İSRAİL GAZZE’Yİ BOMBALAYAMAZDI!”

“Ben terör olayları ile ilgili olarak, Suriye olayları ve Gazze’deki saldırı ile ilgili olarak bu hükümetin büyük sorumluluğu olduğunu düşünüyorum. Eğer Suriye’deki olaylar patlak vermemiş olsaydı, Suriye’de iç düzen sağlanmış olsaydı İsrail Gazze’yi bombalayamazdı. Güçlü bir Suriye İsrail için bir tehditti; ama şu an öyle değil.
Biz SP olarak D8’leri kurmuştuk. Gelin bir olalım demiştik, tehlike geliyor,
İslam coğrafyası parça parça olmuş. ‘Irkçı Siyonizm’ her an saldırabilir diyorduk biz. Eğer D8’ler geliştirilmiş olsaydı, bomba yağdırmak şöyle dursun İsrail yönünü başka tarafa bile çeviremezdi! İstiklal Marşı şairimiz şöyle diyor; ‘Beşerin adli masal, Hak güçlünündür yalnız, Dövülen mahkemeden kovulur, Çünkü cılız…’ doğru söylüyor…”

“TÜRKİYE SURİYE’YE 15 DAKİKADA GİRER; AMA 15 YILDA ÇIKAMAZ!”

“Obama bir cümle kullandı. Esad yürüyen öldürü. Balıklama atladı bizim ki Esad sen orada duramazsın. Suriye’deki olaylar Türkiye’nin iç meselesi dedi. Köprüleri attı. Baktı arkadan gelen yok bu sefer sitem etmeye başladı. Eğer yürü deseler hükümeti milleti adına hemen Suriye’ye girecek. Şunu söyleyeyim Türkiye Suriye’ye 15 dakikada girer; ama 15 yılda çıkamaz. Kafası gözü paramparça olur.”

MÜSLÜMANLAR BİRBİRLERİNE İHANET EDİYORLAR!

“Biz bütünü ile Yahudi’yi değil Müslümanların kendilerine ihanetini de suçluyoruz. Yahudi’nin saldırısını berideki anormal durumun kaçınılmaz durumun sonucu olarak görüyoruz. Müslümanlar birbirine ihanet ederse Yahudiler de gereğini yapar! Küfür tek millettir. Kendilerini yok etmek isteyen güçler ile birleşiyor Müslümanlar. Bu yanlıştır.”

Anahtar Kelimeler: Haber, Haberler, Son Dakika Haber, Mustafa Kamalak, Tayyip Erdoğan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir