ATATÜRK : Yurtta barış, dünyada barış! / Peace at home peace in the world! By Ataturk

ATATÜRK : “Milletlerin yaşamı tehlikeye düşmedikçe savaş bir cinayettir!”
Komşularımızla ve yurt içinde en geniş anlamda BARIŞ istiyoruz..
BOP, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da kanlı savaşlar zinciridir. Başbakan RT Erdoğan, Türkiye’yi de bölme planını yayımladığı haritalarla açık açık belirtmiş olan bu hain planın eşbaşkanlığından çekilmek zorundadır. BOP Eşbaşkanlığı ile T.C. Başbakanlığı birbiriyle bağdaşabilecek görevler değidir; yüce divanlık suçtur!
Sağduyulu ve yurtsever AKP’li dostlarımız, bu bile bile lades oyununa artık daha fazla tahammül gösteremezler. Ülkenin yazgısı rastlantılara bırakılamaz.. Ahmet Saltık

ATATÜRK : Yurtta barış, dünyada barış! / Peace at home peace in the world! By Ataturk” hakkında 5 yorum

  1. celal...

    merhaba.. saygıdeğer hocam sizin site adresinizi kendi sayfamdaki değerli bir dostumun beni bilgilendirmesi ile almış bulunuyorum.sitenizi beğendiğimi ifeade etmek isterim.bu vesile ile sizin gibi çok değerli hocalarımızın ilminden biliminden yararlanıp feyz almak aydınlanmak benim için büyük bir bahtiyarlık olacaktır.derin saygı sevgi ve hürmetlerimle efendim..celal çağırgan..

    Cevapla
  2. celal...

    saygıdeğer hocam sayfam size açıktır.dilerseniz bizat zatıaliniz sayfama girip bldirlerinizi gönderebilirsiniz tabiki zamanınızın elverdiği ölçüler dahilinde.tabiki bende nacizane sizi değerli dostlarıma prezente edceğim.derin hürmetlerimle efendim…….

    Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir