DEVLETİ BUNLAR ÇÖKERTMEDİ Mİ?

Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

“Türk Devletini bilerek, planlayarak çökertenler, terör örgütüne yardım-yataklık yapanlar Türk Milletine “Yeni Sivil Anayasa” yapamazlar…

FETÖ’nun, CIA uşağı silahlı bir terör örgütü olduğu yargı kararlarıyla kezlerce kesinleşti. Cumhurbaşkanı-Bakanlar-AKP Milletvekillerinin de kanaatleri aynen yargınınki gibi oldu. FETÖ’ya bırakın üye olmayı, selam verenler bile tutuklandı.

Adalet Bakanlığının açıklamasına göre;

50 bin kişi FETÖ’cu diye tutuklandı!
109 bin kişi işinden atıldı!
105 bin kişi sanık yapıldı!

Bitti mi? Her gün yeni operasyon haberleri duyduğumuza göre bitmemiş, demek ki!
AKP önderliği FETÖ ile derin aşk yaşarken bu konuda 2 kitap yazan biri olarak biz de T.C. Devletinin tepelerinde bulunmuş “Has FETÖ’cuları” belgeleriyle açıklayalım dedik!

  • Dönemin T.C. Dışişleri Bakanı ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 16 Nisan 2003 tarih ve 3847 sayı ile tüm yurtdışı temsilciliklerimize gönderdiği genelgede T.C. Büyükelçilerinin- Başkonsolosların-Konsolosların ve binlerce elçilik çalışanlarının FETÖ’ye YARDIM etmelerini emretti

Bu genelgenin aslı T.C. Devletinin kayıtlarında var. Fotokopisi ise tüm araştırmacılarda mevcut. Yalnızca bu genelge bile, Abdullah Gül’ün “Has FETÖ’cu” olduğunun yadsınamaz suç kanıtıdır. Alparslan Altan, Anayasa Mahkemesinde Raportörü idi. Binali Yıldırım bu kişiyi, Gül’ün emriyle Denizcilik Müsteşarlığına atadı. 31 gün sonra ise Alparslan Altan’ı, dönemin Başbakanı Erdoğan’ın teklifiyle, kanunun arkasından dolanarak Anayasa Mahkemesi Üyeliğine atadı.

Abdullah Gül tarafından ısrarla Türk Yargısının en yüksek makamına atanan Alparslan Altan’ın, daha sonra “Selahattin” kod adlı FETÖ Üyesi olduğu ortaya çıktı. Yargılanan bu kişi, Anayasa Mahkemesi Başkanvekili iken 11 yıl 3 ay, hapse mahkûm oldu ve cezaevine konuldu!
İyi de O’nu atayanlar nerede?
FETÖ’cuyu Müsteşar yapan Binali Yıldırım, TBMM Başkanı ve Başbakan oldu!
FETÖ’cuyu Abdullah Gül’e öneren Erdoğan, Başkan oldu!
FETÖ’cuyu Anayasa Mahkemesi Başkan Vekili yapan Abdullah Gül, usulsüz olarak Maslak-Ayazağa Sarayında, devletin parasıyla devletin adamlarıyla keyif yaptı…
Aralarında, Anayasa Mahkemesi üyeleri Alparslan Altan’ı ve Erdal Tercan’ı, HSYK üyeleri Mahmut Şen’i, Ahmet Berberoğlu’nu, Mustafa Kemal Özçelik’i, Şaban Işık’ı, Yargıtay 9. Dairesi Başkanı Ekrem Ertuğrul’u, HSYK Başkanvekili Ahmet Hamsici’yi ve 113 Yüksek Yargı Üyesini atayan Adalet Bakanları, Adalet Bakanlığı Müsteşarları neredeler?

Cemaat evlerinde, Yargıtay ve Danıştay üyelik seçimleri için Adalet Bakanının emriyle liste yapan üst düzey Adalet Bakanlığı bürokratları neredeler?
Bu “Has FETÖ’cular” şimdi neredeler biliyor musunuz?
Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerine bombalar koydular.
Anayasayı bilerek ve isteyerek çiğnediler.
Türk Milleti adına karar vermenin simgesi olan cübbelerini kirlettiler.
Şimdi haram paralarını zıkkımlanarak, yaşadıklarını zannediyorlar!

Tüm bu dertleri Türk Milletinin başına saran siyasetçiler ne mi yapıyor?
Utanmadan, yüzleri kızarmadan yıkıma devam ediyorlar.
Türkiye’nin başına bir de beka sorununu dolayarak!
FETÖ’ya yardım ve yataklık yapan, ülkemize soktukları 13-15 milyon kaçak sığınmacıyı Türkiye’de tutmaya devam edecek Siyasal Ümmetçiler, sözde Yeni Sivil Anayasa yapacaklarmış!

Türk Milliyetçileri, Atatürkçüler, vatanseverler, dürüst ve doğru olan insanlar, yani
Türk Milleti olarak, Yeni Anayasa tuzağına cepheden KARŞIYIZ.

  • Hırsızlarla, Türk Düşmanlarıyla, Arap milliyetçileriyle tartışacak, konuşacak
    bir dakikamız bile yok!

Ama mücadelemiz var, hem de ölümüne mücadele…

Sağlık ve başarı dileklerimle, 03 Ekim 2023

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir