Teslim Olan Kadın Teröristten Korkunç İtiraf: Bana Tecavüz Etmeye Çalıştılar!

Teslim Olan Kadın Teröristten Korkunç İtiraf:

Bana Tecavüz Etmeye Çalıştılar!

Mardin Nusaybin’de teslim olan 16 yaşındaki PKK’lı kadın terörist verdiği ilk ifadesinde, öldürülen Nusaybin sorumlusu Zamani Çamak için

“Beni taciz etti. tecavüze kalkıştı, bağırınca bıraktı” dedi.

Teslim Olan Kadın Teröristten Korkunç İtiraf: Bana Tecavüz Etmeye Çalıştılar

Mardin Nusaybin‘de teslim olan N.Ö., güvenlik güçlerine verdiği ifadesinde örgüte katılma süreci ve PKK‘nın gerçek yüzüyle ilgili önemli bilgiler verdi. N.Ö., PKK‘lı birine âşık olduğunu ve ailesinin kendisini evlatlıktan reddetmekle tehdit ettiğini söyledi. Sevgilisi için dağa kaçtığını anlatan N.Ö., PKK terör kamplarında eğitim aldıktan sonra Nusaybin‘e gittiğini ifade etti. N.Ö., sevgilisinin çatışmada öldüğünü ve örgütten ayrılmak için kaçmaya çalıştığı sırada ölümle tehdit edildiğini belirtti.

‘SÜREKLİ TACİZ EDİYORDU’

N.Ö, PKK‘nın sözde yöneticilerinin kadınlara bakışını da ağlayarak anlattı. Ölü olarak ele geçirilen Nusaybin sorumlusu Xabatkar kod isimli Zamani Çamak’ın kendisine sık sık masaj yaptırdığını söyleyen N.Ö., “Zamani sürekli beni taciz ediyordu. Artık kendi himayesinde olduğumu söylüyordu. Son gün tecavüze kalkıştı. Bağırdım ve orada bulunan kadınlar sesimi duyunca beni bıraktı. Kadınlar orada seks işçisi gibi görülüyordu. Her türlü işkenceyi yaşadık” diye konuştu. (Kaynak: Akşam, 02 Haziran 2016 )

============================

Dostlar,

Yorum yapmaya elimiz klavyeye gitmiyor..

Mehmetçiğin Nusaybin’de kuşattığı PKK’lıları teslim olmaya çağıran ve teslim alan kamera kayıtlarını izlemek için lütfen tıklar mısınız??

blob:http%3A//www.dailymotion.com/17b405b8-b5a6-4b5b-89e8-83c2602f4384 

Sevgi ve saygı ile.
03Haziran 2016, Ankara

Dr. Ahmet SALTIK
www.ahmetsaltik.net
profsaltik@gmail.com

Yayınlayan

Ahmet SALTIK

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr. Ahmet SALTIK’ın özgeçmişi için manşette tıklayınız: CV_Ahmet_SALTIK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir