ÖRTÜ BUNLARI ÖRTER Mİ BACIM??

ÖRTÜ BUNLARI ÖRTER Mİ BACIM??

portresi_gulen

 

Rifat Serdaroğlu

 

 

(AS: Bizim katkımız yazıın altındadır..)

Allah aşkına inan be bacı! Bu sıcakta seni Cem Yılmaz’ın Gora filmindeki çakma astronotlar benzeri alüminyum folyo’ya sarıp sarmalanmış gibi görünce beni afakanlar basıyor, pişik her tarafımı sarıyor yahu! Biliyorum ki, inancınızdan dolayı örtünüyorsunuz! Eyvallah… Tamam da, Müslüman insan İslam Dininin işine gelen kısmını alıp, işine gelmeyeni “bu emir bana ters” deyip almamazlık edebilir mi? Tabii ki edemez! Edenler dinden çıkmış olmaz mı bacı?

Müslüman bir kadın, “Çarşaf bana yakışmıyor beni bozar, ben sadece başımı rahibeler gibi örter, tüm vücut hatlarımı belli edecek daracık pantolon giyerim. Makyajımı yapar, Şark Çıbanı büyüklüğünde yüzükler takarım. Benim Müslümanlık inancım budur.” diyebilir mi? Bunu yapan dinden çıkmış olmaz mı?

Müslüman bir kadın; “Bir erkeğin, yabancı (na-mahrem) bir kadınla tokalaşması haramdır, caiz değildir.” hadisine rağmen na-mahrem erkeklerle hele hele Hıristiyan erkeklerle tokalaşırsa ne diyeceğiz? Bunu yapan dinden çıkmış olmaz mı bacı?

Müslüman bir kadın, “Hayırsever” sandığı bir kişiden yardım alsa, o kişinin sonradan dolandırıcı olduğu anlaşılırsa ve o kadın aldığı parayı iade etmezse ne yapacağız? Bunu yapan dinden çıkmış olmaz mı bacı?

Değerli Okurlar;
Şimdi bu “Bacı” kim diyeceksiniz! Nereden çıkardın bu bacıyı diye soracaksınız! Milli ve Yerli Arap Bacılarımızdan herhangi biri diyelim…

Först Leydimiz de inancı gereği (!) yeni moda tesettür giyimin öncülerindendir. O’nun derneğine, Rıza Sarraf adlı dolandırıcının milyonlarca dolar tutarında yardım ettiğinin belgeleri açıklandı. Üç gündür Emine Hanım’dan tık çıkmadı! “Ne yardımı? Asla böyle bir şey yok, iftira bunlar” demedi! Erdoğan’ın “Hayırsever” dediği ve yere-göğe koyamadığı Rıza Sarraf’ın dolandırıcı olduğu meydana çıktı ve ABD’de yargılanıyor!

Soru şu;
-Sayın Först Leydi, bu dolandırıcıdan aldığınız haram parayı iade ettiniz mi?
-Oğlunuz Bilal, bu kişiden kendi vakıflarına aldığı haram paraları iade etti mi?

Son soru;

 • Allah aşkına sizler gerçekten Müslüman mısınız?
  Yoksa İslam dinini bozmak için parayla tutulmuş İsrail ajanları ile mi anlaştınız?

Londra’nın en lüks randevuevinin sahibi bir kadın, yıllardır her Pazar gittiği kiliseye gitmiş ve yine günah çıkarmak istemiş!
Papaza sormuş; Kutsal Peder, ben yıllarca hem çalıştım hem de randevuevimi yönettim. Çok günah işledim, biliyorum. Ama kilisenize de çok yardım ettim. Alın size 50 bin poundluk bir çek daha.. demiş ve çeki papaza uzatıp sormuş. Benim günah durumum nedir? Ben cennete gidecek miyim?

Papaz 50 bin poundluk çeki hemen kapmış ve düşünmeye başlamış! Uzunca bir süre sonra demiş ki;
“Hayırsever kızım, senin yaptığın yardımlar işlediğin günahları sildi. Üstelik bunca yıldır öpüldüğün de (!) yanına kâr kaldı…”

*****

Eyy Türk Milleti;
Siz yıllarca Müslüman bunlar diye AKP’ye çuvalla oy verdiniz. Hatta “Çalıyorlar ama çalışıyorlar..” dediniz. Sizin işiniz yukarıdaki randevuevi patronundan çok daha zor! Türk Milletinin Bademlere oy vermeyen kısmı sizi affetse bile, Allah affeder mi bilemem. Hele o sizin her kalıba giren işadamlarınız yok mu, onlar kesin cehennemlik…

Sağlık ve başarı dileklerimle
21 Mayıs 2016

============================================
Dostlar,

Kıssadan hisse;

– Emineanım haram paraları iade etmeli
– Bilal oğlan da…
– RTE ise;

 • “Bir kez daha kandırıldım. Rıza Sarraf da beni kandırdı.. Herkes beni kandırıyor. Bu kaçıncı!
  Buna engel olamıyorum, halbuki onlarca danışmanım var bin küsur odalı devasa, ultra lüks
  ve de kaçak sarayımda. Koca ülkeyi nasıl idare edeceğim? Ya Binali de gemicikleriyle kandırırsa?? Külliyemde külliyen açmaza düştüm.. “
  diye düşünmeli ve bu düşüncelerini kamuoyuna açıklayarak görevinden affını istemelidir..
  Şakacıktan da olsa kamuoyuna bu içerikte bir demeç vermeli ve sonra
 • “Şaka yaptııım, sizi kandırdıııım..” falan demeli..Sinirlerimiz öyyyyyle bozuk ki; minicik espri kırıntılarına takla atacağız…

  Sevgi ve saygı ile.
  22 Mayıs 2016, Ankara

  Dr. Ahmet SALTIK
  www.ahmetsaltik.net
  profsaltik@gmail.com

Yayınlayan

Ahmet SALTIK

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr. Ahmet SALTIK’ın özgeçmişi için manşette tıklayınız: CV_Ahmet_SALTIK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir